מי הוא שרלוק הולמס ואיך הוא קשור לחדרי בריחה?

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

מה שהתחיל כאטרקציה המיועדת לקבוצת חובבים קטנה וסגורה, הפך בשנים האחרונות ללהיט עולמי – גם בישראל! חדרי הבריחה מייצרים התרגשות, הם בלתי צפויים, הם מבוססים על עבודת צוות ושיתוף פעולה ומגרים את כל החושים!

הדברים שעושים את חדרי הבריחה למה שהם, הם בחירת העלילה המלווה את החדר, העיצוב שלו והחידות המאתגרות. בתחילת הדרך, החדרים לא היו מבוססים על דמויות מוכרות או בהשראת סרטים או סדרות, אלא שתוכנו של החדר בוסס על עלילה דמיונית ובנאלית למדי. כיום, על מנת להעלות את סף הריגוש של המשתתפים, מעוצבים חדרים נפלאים הנשענים על התרבות הפופולרית. מה דעתכם על חדר בריחה שרלוק הולמס?

מי הוא שרלוק הולמס ואיך הוא קשור לחדרי בריחה?

תורכם להיכנס לנעליו של שרלוק הולמס!

אם אתם מכירים את הדמות וגם אם לא, דעו כי מה שמייחד בעיקר את שרלוק הולמס הוא היכולת שלו להתמקד בדברים החשובים והענייניים ביותר. אותו מיקוד מאפשר לו להביט צעד אחד קדימה מהשאר ולהסיק מסקנות משמעותיות.

בחדר הבריחה המבוסס על הדמות של שרלוק הולמס, עליכם להיכנס לנעליו, תוך שיש לכם 60 דקות בלבד לפצח את החידות ולצאת מהחדר! יכולות ההסקה המהירות של שרלוק הולמס הם משהו שבהחלט יהיה כדאי שתאמצו גם אתם בחדר הבריחה, כך שתוכלו להתקדם הלאה וכמה שיותר מהר בין חידה לחידה.

אם יש דבר דרמטי יותר משוד בנק באנגליה, הרי שהוא שלושה מקרי שוד גדולים שמרעידים את הממלכה. החקירה כעת נמצאת במבוי סתום, והתפקיד שלכם הוא לעקוב אחר העלילה, להיות ערים לרמזים ולהסיק מסקנות בצורה מושכלת. האם אתם תצליחו לצאת מהחדר? השעון מתחיל לרוץ…

כמה משתתפים יכולים לקחת חלק בחדר בריחה שרלוק הולמס?

ככל שישנם יותר משתתפים בחדר, כך החוויה גדולה עוד יותר! על מנת להצליח בחדר הבריחה ולצלוח את כל החידות, יש להיות קשובים לחברי הקבוצה ולעבוד יחד למען המטרה המשותפת. ניתן ליהנות מחדר בריחה שרלוק הולמס החל מ-2 משתתפים, כאשר מקסימום המשתתפים עומד על כ-7. החוויה תהפוך גדולה יותר, מאתגרת יותר ומהנה יותר ככל שתחברו להרכב משתתפים גדול יותר.

מעבר לכך, יותר מוחות במשחק הופכים את מלאכת פתירת החידות לפשוטה יותר, כאשר ממש כמו שרלוק הולמס בעצמו – עליכם להיות חדים, להסיק מסקנות נבונות ולהיות ערים לכל הרמזים (אלו הסמויים ואלו הגלויים).

מי הוא שרלוק הולמס ואיך הוא קשור לחדרי בריחה?

רמת חדר הבריחה שרלוק הולמס – למי מתאים חדר זה?

מדובר על חדר מאתגר שיעניק חוויה גדולה מאד למשתתפים. החדר מדורג ברמת קושי של 3/5, כך שאם כבר הספקתם להתנסות באטרקציה של חדרי בריחה, הרי שחדר זה יכול להתאים לכם מאד. עם זאת, גם במידה וטרם התנסיתם בחדר בריחה, עדיין תוכלו לצלול אל עבר החוויה הייחודית ולטעום בפעם הראשונה את הטעם המרתק, המסתורי וכמובן מאתגר שבחדר המבוסס על דמות מוכרת. קחו בחשבון כי גם ללא ניסיון מקדים, כולם מקבלים הכוונות ורמזים ואין שום דאגה כי תמיד תוכלו להסתייע בעזרתו של המפעיל על מנת לפתור את החידות.

איך נערכים לחדר הבריחה על הצד הטוב ביותר?

אינכם נדרשים לבצע כל הכנות מקדימות, מלבד להגיע עם המון מצב רוח, מוטיבציה ורצון לעבור מסע מרתק. חוויה של חדר בריחה מבוססת לא רק על החידות והרמזים, אלא גם על התפאורה העשירה, הדמויות שאתם משחקים והדינמיקה הקבוצתית. היצמדות לטיפים הבאים אכן תמנף את הסיכוי כי תצליחו לצלוח את המשימה:

  • הישארו קשובים להוראות המפעיל בחדר הבריחה
  • זכרו כי כל אלמנט בחדר יכול להיות רמז
  • אין להפעיל כוח או לשבור דברים בחדר
  • התפזרו בחלקים שונים בחדר על מנת לאתר כמה שיותר רמזים
  • זכרו: תמיד תוכלו לבקש הכוונה קטנה מהמפעיל

Leave a Reply