חדרי בריחה למתחילים – מה מומלץ – המדריך המלא

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

גם השחקנים שלא מתפשרים על רמות החדרים הקשוחות ביותר, החלו את דרכם בהתנסות ראשונית ולמידה. בכדי להפוך למאסטרים בחדרי בריחה, הרי שאתם פשוט צריכים להתחיל להתנסות בחוויה הגדולה ולהתחיל מחדרי בריחה למתחילים! רגע לפני שגם אתם נכנסים אל הרפתקה של 60 דקות, קחו אתכם לדרך 5 טיפים מעולים שיהפכו את החוויה שלכם מחדר הבריחה למהנה במיוחד.

1.בחרו בחדר שאתם רוצים גם אם רמת הקושי בו גבוה

במידה ואתם עתידים להתנסות בחדר הבריחה לראשונה בחייכם, בהחלט כדאי להתחיל בחדר בריחה למתחילים שמסקרן אתכם מבחינת הנושא. הסיבה לכך היא פשוטה: מצד אחד ליצור היכרות ביניכם ובין הפורמט, ומצד שני להעניק לכם טעם של עניין. חדרי בריחה כוללים מתודה של רמזים והכוונות שגם מתחילים שחווים את האתגר בפעם הראשונה עדיין יכולים להצליח למרות בקושי האתגרי. מכל חדר תוכלו להתרשם מהדירוג של רמת הקושי המופיע באתר האינטרנט. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך החידות סבוכות ומאתגרות יותר.

2.עברו את החוויה עם כמה שיותר משתתפים

טיפ נוסף כדי “ליצור” לעצמכם חדר בריחה מומלץ למתחילים, הוא להגיע לחדר הראשון שלכם עם כמה שיותר משתתפים. הנוסחה די פשוטה: ככל שיותר משתתפים ייקחו חלק בחדר הבריחה, כך הסבירות כי תצליחו לפתור את כל החידות גבוהה יותר. אמנם חוויה רומנטית בזוג היא חוויה שלא ניתן להתחרות איתה, אך בחדר הראשון קשה מאד לקרוא את כל הרמזים, לפענח את החידות ולסיים את החדר ב-60 דקות. לכן, את הפעם הראשונה עשו עם כמה חברים טובים, כך שטעם ההצלחה ישאיר לכם טעם של עוד.

חדר בריחה למתחילים

3.אל תתביישו לבקש עזרה מהמפעיל

אמנם הסיפוק הגדול ביותר הוא להצליח לפתור את כל החידות בכוחות עצמכם, אך אל תחששו לבקש עזרה מהמפעיל. גם כאשר מדובר על חדר בריחה למתחילים, אתם מנותקים מכל מה שקורה בחוץ, אך לאורך כל ה-60 דקות תוכלו לתקשר עם המפעיל ולבקש הכוונה כללית או רמזים ספציפיים. למרות הנטייה לרצות לפתור את החידות בכוחות עצמכם, לעתים רמז קטנטן יכול להוביל לפיצוח שלם שיקל עליכם את כל השהות בחדר וימנף את ההנאה שלכם.

כמו כן, המפעיל יישאר אתכם בקשר, ויעדכן אתכם לגבי פרקי הזמן שנשארו לכם על מנת לפתור את החידות ולסיים את החדר. במידה ואתם מרגישים כי אתם נתקעים באזורים מסוימים בחדר מבלי שאתם מצליחים להתקדם, יהיה בהחלט כדאי לבקש רמז קטנטן.

4.היצמדות להוראות ולתדרוך

הפעם הראשונה בחדרי בריחה למתחילים מצד אחד מאד מרגשת, אך מצד שני גם מצריכה מכם לצאת אל הלא נודע. לשמחתכם, אתם לא צריכים לצלול אל תוך החוויה מבלי שאתם יודעים לשחות, זאת מאחר ואתם מקבלים טרם כניסתכם אל החדר תדרוך מלא. התדרוך אורך כרבע שעה לערך, לאורכו תוצג לכם העלילה של החדר, יוסבר לכם איך להתנהג בחדר (ואיך לא להתנהג בחדר), מה עליכם לעשות, לאילו אלמנטים עליכם לשים לב וכיוצא בזה. למרות שלעתים ישנה נטייה להקל ראש בתדרוך המקדים, הרי שבהחלט כדאי שתהיו קשובים לאורכו ותשתפו פעולה.

חדר בריחה מומלץ למתחילים

5.וההמלצה החמה ביותר? פשוט לזרום!

אפשר להמשיך ולחלוק אתכם טיפים המבוססים על ניסיון בחדרי הבריחה ומה יהווה חדר בריחה מומלץ למתחילים. עם זאת, ההמלצה החמה ביותר היא פשוט לזרום ולתת לחוויה להוביל אתכם. צאו מנקודת הנחה כי מדובר על רמזים ניכרים ועל חידות שאכן ניתן לפתור אותן. גם אם טרם התנסיתם בחדר בריחה, ישנה סבירות כי תוכלו למלא את המשימה בשלמותה ולצאת מהחדר בתום 60 דקות.

כל מה שאתם צריכים הוא להיות מרוכזים, לייחס חשיבות לכל תמונה, אביזר או צליל, להיות קשובים למשתתפים האחרים ולעבוד בשיתוף פעולה. מדובר על חוויה מאתגרת ומהנה שמתאימה לחגיגות פרטיות כמו ימי הולדת, וגם לאירועים עסקיים שונים כדוגמת אירועי חברה וצוות. אתם יכולים להיות רגועים – ישנם חדרי בריחה למתחילים שיתאימו בדיוק לכם. 60 הדקות שלכם מתחילות עכשיו!


Leave a Reply