לעורר את המחשבה – משחקי חדר בריחה!

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

לעורר את המחשבה – משחקי חדר בריחה!

משחק חדר הבריחה מעורר את המחשבה! אתם מחפשים אתגר מחוץ לשעות העבודה, אתם רוצים לחוש אדרנלין וליהנות ממשחק חברתי ומהנה? חדרי הבריחה שלנו הם המענה עבורכם! 60 דקות בלבד מספיקות על מנת להפגיש אתכם עם חוויה מאתגרת ומהנה. 

תחילה, חדרי הבריחה היו מזוהים עם קבוצות של “גרופיז” חובבי הז’אנר. וכיום? ישנם בתי ספר שמוציאים את הילדים לפעילות של חדר בריחה על חשבון שעות הלימודים. מדובר על פעילות חינוכית ולימודית, שיש בה הכל מהכל: החל מהאתגר המחשבתי המעורר יצירתיות ועד פיתוח כישורים חברתיים.

חדרי בריחה, אקזיט רום או אסקייפ רום – מדובר בדיוק על אותה הפעילות! בואו גם אתם לחוות, לאתגר את עצמכם וליהנות מטעם ההצלחה. כמה נתונים בסיסיים על חדר הבריחה:

  • פעילות של כ-60 דקות בלבד
  • חדרי הבריחה מתאימים גם לילדים
  • אופי הפעילות: זיהוי רמז, פיצוח חידה והתקדמות הלאה לשלב הבא
  • ניצחון = פתירת כל החידות בפחות משעה

אז לא, אתם לא צריכים להיות “גאונים” בכדי לפתור חדר בריחה

גם אתם שמעתם כי חדרי הבריחה זו אטרקציה לאנשים גאונים בלבד? דעו כי אתם לא לבד. עם זאת, חדרי הבריחה מותאמים לכולם! לא משנה כלל בני כמה אתם, מהו העיסוק שלכם ובאילו תחביבים אתם משקיעים את זמנכם. הצלחה בחדר בריחה מבוססת על כמה כללי מפתח:

  • עירנות, סקרנות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר
  • יכולת ניהול זמן ועבודה תחת לחץ ומגבלת זמן
  • עבודה בשיתוף פעולה מלא, תוך הקשבה והובלה

החידות לא קשות, אך אתם בהחלט נדרשים להבין איך פותרים אותן. בשונה מחידות קלאסיות שיופיעו בעיתון, בחדר הבריחה תצטרכו לזהות בתוך החדר את החידות: הן יכולות להיות על הקיר, מתחת לשולחן או בתוך כובע. 

“נו, ואם לא נצליח לפתור חידה, נחכה כל הזמן בחדר?”

ברור שלא! במידה ואתם לא מצליחים לפצח חידה או לזהות רמזים, אתם לא צריכים גם לבזבז זמן יקר. המפעיל שלנו ישמח לחלוק אתכם רמזים קטנטנים שיצליחו למקד את תשומת הלב שלכם על אזורים אחרים בחדר. אם תרצו לדעת נשמח לעדכן כמה זמן נותר לכם להשלמת המשימה. במידה ועברתם רק שליש מהחדר ונותר עוד 30 דקות לסיומו, יהיה כדאי לקבל רמזים מהמפעיל.

שימו לב כי בהתאם לדרישתכם, גם תוכלו לקבל את הפתרון המלא לחידה הספציפית שאתם לא מצליחים להתקדם איתה. בסופו של דבר המטרה היא לייצר חוויה טובה, ולאפשר לכם להתמודד אל מול כמה שיותר חידות ואתגרים. 

“אנחנו פוחדים שלא נוכל לצאת מהחדר. מה עושים?”

אתם לא צריכים לחשוש, ובטח שלא לפחד! אמנם האתגר הוא רק שלכם, אך אנחנו לא משאירים אתכם לבד, גם לא לרגע. לאורך כל המשחק, המפעיל שלנו מתצפת עליכם ועוקב אחר כל תנועה. אתם לא יכולים להתקע בחדר, ובכל שלב בו תחליטו שאתם רוצים לצאת, תוכלו לצאת. אנחנו נשארים אתם בקשר אונליין דרך קבע, ובעת שתקראו בשם שלנו נעלה ונדבר אתכם.

הזמנת חדר בריחה – מעכשיו לעכשיו!

אז מה צריך לעשות בכדי להתחיל לשחק? לא ממש הרבה! תוכלו כאן באתר שלנו להזמין את חדר הבריחה הבא שלכם! כפי שתוכלו לראות, ישנו לוח שנה עם תאריכים, ימים ושעות, עם זמינות החדרים. כמו כן, ישנו מחירון מפורט בהתאם למספר המשתתפים. הזמנת החדר אונליין מאפשרת לכם לבצע הזמנה מהירה בשירות עצמי, אך אנו גם זמינים לכם במענה הטלפוני ונשמח להשיב לכם על כל שאלה.


Leave a Reply