אז מי אתה, הקוסם מארץ עוץ?

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

אז מי אתה, הקוסם מארץ עוץ?

מי אמר שחדרי הבריחה הם רק לקהלים בוגרים? אנחנו ב-sherlocked שמחים לאתגר גם את הילדים עם אטרקציה מדליקה של חדרי בריחה! בימים אלו אנו פותחים חדר חדש – תפאורה חדשה, עלילה חדשה וחידות חדשות: הקוסם מארץ עוץ! אגדת הילדים כבשה קטנים וגדולים כאחד ברחבי העולם, והיא הגיעה לכל בית בישראל בעקבות סדרת הטלוויזיה המצליחה, המחזמר המפורסם משנות ה-90 שעלה כאן בישראל ואינספור חידושים שממשיכים לכבוש ולרגש את הילדים.

אנו מזמינים גם אתכם – הורים וילדים, להיכנס לעולם של פנטזיה ואגדה! עד כה, אלו שהיו בדרכם אל הקוסם מארץ עוץ היו דורותי, איש הפח, איש הקש והאריה. וכעת, גם אתם עושים את צעדיכם בדרך אל הקוסם הנודע. רק אל תשכחו, בדרך מחכות לכם שלל הפתעות, אירועים בלתי צפויים וגם מכשפה שלא בדיוק רוצה שתסיימו את המשימה ב-60 דקות…

חדר בריחה הקוסם מארץ עוץ – למה יש לצפות?

זהו חדר בריחה המתאים לקהל הילדים! במידה ואתם רוצים להקים את ילדכם מהמסכים, לאתגר אותם ולעורר את היצירתיות שבהם – אתם נמצאים במקום הנכון. חדר בריחה לילדים שם את הדגש על החוויה החברתית, השיתוף והביחד, תוך שכל משתתף תורם בחלקו להצלחת המשימה. העלילה עליה מבוסס החדר היא כמובן בעלת זיקה ישירה לאגדה המפורסמת.

אחרי שדורותי הצליחה להגיע אל ארץ עוץ, ישנה סכנה חדשה: מכשפה שמאיימת על הארץ הקסומה. אתם, יחד עם ילדכם, תצטרכו לאתר רמזים, לפתור חידות ולעשות הכל על מנת להילחם במכשפה הרעה. יש לכם אחריות גדולה והיא להיות כוח העזר של דורותי במסע שלה. האם אתם מאמינים כי תצליחו להגיע אל הקוסם שיעזור לכם להביס את המכשפה? יש לכם 60 דקות להצליח לעשות זאת!

“אני רוצה להגיע עם ילדיי. חדר הבריחה מפחיד?”

לא. גם חדרי הבריחה “הרגילים” המותאמים לקהלים בוגרים יותר, אינם מפחידים. חדר הבריחה לא מבקש להפחיד, אלא להציב בפניכם אתגרים. ישנם אנשים שמתרגמים את המתח ואת ה”לא נודע” לפחד. בחדר שמוגדר מראש כחדר המתאים לקהל הילדים, כל האווירה לרבות התפאורה, הרמזים והחידות, מותאמת לקהל הילדים כך שהם יוכלו להפיק מהחדר את המיטב.

חדר בריחה לילדים – 5 יתרונות בולטים

אין ילד שלא מכיר את הסיפור על הקוסם מארץ עוץ, וגם אין ילד שהיה מתנגד לפגוש אותו. בחדר הבריחה הקוסם מארץ עוץ שלנו, תוכלו אתם להפגיש את ילדכם עם עולם האגדה – בו אין גבולות והכל אפשרי! מדוע המון הורים בוחרים להעביר את הילדים היקרים שלהם בחוויה של חדרי בריחה?

  1. ישנו תחליף למסכים! הילדים מבלים שעות רבות אל מול מסך הטלוויזיה, האייפד, המחשב והטלפון. ההשלכות ידועות – החל מפגיעה באיכות הראייה, כישורים חברתיים שאינם נרכשים וישיבה ממושכת. חדר הבריחה מלמד את הילדים כי ניתן לתעל את הזמן בצורה מהנה יותר!
  2. דגש על כישורים חברתיים. הילדים עובדים בשיתוף פעולה מלא, הם לומדים להקשיב, לקחת אחריות, להוביל ולבטוח בחברי הקבוצה האחרים.
  3. אתגר מחשבתי. חדר הבריחה מציב אתגר, ומצריך מהילדים לאמץ קווי מחשבה שונים, כאלו שהם לא תמיד נדרשים לאמץ ביום יום שלהם.
  4. יצירתיות. לא רק שיש צורך בלפתור חידות, אלא שקודם יש צורך באיתור הרמזים. הילדים יצטרכו להיות מאד יצירתיים על מנת להבין את הקונספט, לזהות את הרמזים ולהביא לפיצוח החידות.
  5. עבודה תחת לחץ של זמן. בחדר הבריחה, נדרשת עבודה יעילה תחת לחץ של זמן. הילדים לומדים לנהל את הזמן, להעריך סיכונים ולעבוד תחת לחץ.

Leave a Reply