חדרי בריחה מומלצים לילדים

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

מחפשים חדרי בריחה לילדים? הילדים בעולם המודרני והדיגיטאלי ראו כמעט כבר הכול, ובין היתר, חוו סוגים שונים של משחקים. הצורך לעניין אותם במשחקים מרגשים אחרים קיים בנסיבות שונות. חדר בריחה עם ילדים הם סוג של משחקים חברתיים אשר מקנים למשתתפים הצעירים בהם חוויות מהנות רבות.

חדרי בריחה מומלצים לילדים הינם, אפוא, חדרים אשר מאורגנים למשחקים האהובים והקרובים לליבם. דוגמאות למשחקים כאלו הם: סרטים וסדרות פופולאריות לילדים וכדומה. נושאים אפשריים בקטגוריה זאת הם: שר הטבעות, היער הקסום, מלך הג’ונגל, גוליבר ועוד. נושאים אחרים שהינם לאו דווקא מסרטים אלא מכילים תכנים מההווי הקרוב של ילדים הם: בריחה מבית ספר, הרפתקה ביום הולדת, עולם הממתקים וכדומה.

מה עושים בחדר בריחה לילדים?

העיקרון למשחק זהה בכל חדרי הבריחה המוכוונים למבוגרים ולילדים כאחד. המשתתפים ננעלים בתוך חדר סגור ועל  מנת למצוא את מפתחות לחדר ולצאת ממנו הם חייבים לפתור משימה מורכבת. הם פותרים את המשימה שלב אחר שלב על ידי פענוח רמזים שונים המוחבאים בתוך החדר.

בחדר בריחה לילדים הם יכולים להתייעץ אחד עם  השני, לחשוב ביחד או לבד, להציע הצעות ועוד, ובלבד שימצאו את הרמז שיוביל למהלך הבא. רמזים יכולים להיות מסוגים שונים. חפצים, כתבי חידה, צלילים וכדומה.

ילדים רבים הם בעלי דמיון מפותח והמשחק מותאם אליהם. ילדים מטבעם הינם תזזיתיים ורוצים להזיז דברים ולגלות מה יש מאחריהם או מתחתם. אחרים מתעניינים בפתרון כתבי חידה, בהקשבה לשיר ידוע ועוד. כך שאפשרויות העומדות בפניהם מגוונות.

חדרי בריחה מומלצים לילדים

חדרי בריחה מומלצים לילדים

חוויית המשחק בחדר בריחה מתאים לילדים מהנה מאוד, מגבשת את הילדים, מעט תחרותית ומפעילה את הדמיון. העובדה שיש זמן קצוב לסיום המשימה מגדילה מאוד את הריגוש ומחדדת את החושים.

המשחק הינו חוויתי מאוד ושונה ממשחקים אחרים. כאשר מדובר על חדרי בריחה לילדים, כל ילד נמצא בתוך עולם משלו. הוא לא בדיוק סגור בתוך חדר ותחושת המציאות מתערבבת עם הדמיון. דבר זה תורם רבות לאפקט ולריגוש ומצליח להעביר שעות הנאה כיפיות יחדיו עם החברים. תחושת הסיפוק בעת פתרון החידה והמשימה היא אדירה.

בחדר בריחה לילדים ניתן לשלב משחק אחד או יותר עם פעילות נוספת כמו פיקניק, ארוחה, טיול ועוד, שנערכות לכבוד אירוע חגיגי ומיוחד לילד. חדר בריחה מתאים לילדים יהיה ללא ספק החלק החשוב והמהנה בכל היום.

למידע נוסף על חדרי בריחה לקבוצות גדולות לחץ כאן >>

אם חיפשתם חדר בריחה מתאים לילדים, אתם לגמרי במקום הנכון. משחקים בחדר בריחה עם ילדים מתאימים לשלל אירועים. ימי הולדת, ימי כיף, אירועים משפחתיים יחד עם  בני הדודים או סתם כך מתוך רצון לבלות עם החברים לכיתה, לשכונה ועוד. בכל משחק יש כמות משתתפים שונה. חדרי בריחה מומלצים לילדים יכולים לאכלס בו זמנית מספר מוגבל של ילדים.

יש חדר בריחה לילדים עם משחקים שמיועדים לגילאים שונים, כאלו שניתן להכניס אליהם ילדים בלבד ואחרים עם מבוגר אחד לפחות. מדובר על חדרי בריחה מומלצים לילדים והם בטוחים ויש בהם פיקוח צמוד. כל ילד נמצא אמנם, בחדר נעול אבל יכול בכל עת לבקש לצאת כל אימת שהוא רוצה בכך. הורים יכולים להגיע יחד עם ילדיהם ולחכות מחוץ לחדר עד לסיום המשחק.

חדר בריחה עם ילדים

חדרי בריחה לילדים פופולאריים מאוד בכל העולם וגם באזורים שונים בישראל

ניתן להזמין חדרי בריחה לילדים בעת בילוי סופי שבוע בערים מרוחקות או באזורים הקרובים למקום המגורים. בחירת חדרי הבריחה נעשית רבות על פי תכני המשחקים הקיימים בהם ואלו שירגשו ביותר את המשתתפים. היות ומדובר על משחקים ארוכים, יחסית, צריך ומומלץ להזמין מועד מראש. במיוחד עם רוצים לשריין יום מסוים. התעריפים נקבעים על פי פרמטרים דוגמת: כמות המשתתפים, גילם, אופי המשחק, שעות וימים מבוקשים ועוד. בכל מתחם של חדר בריחה מתאים לילדים יש מפעיל מקצועי אשר יכול להסביר על המשחק, לתדרך את המשתתפים בתחילתו ולפתור, במידת הצורך, בעיות שונות במהלכו.


Leave a Reply