מחפשים חדר בריחה מפתיע ומרגש? כך בוחרים אותו!

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

מחפשים חדר בריחה מפתיע ומרגש? כך בוחרים אותו!

אם גם אתם כבר התנסיתם בלא מעט חדרי בריחה, הרי שסביר מאד כי סף הריגוש שלכם עלה. בחדר הראשון, כל אלמנט, חידה ואתגר ריגשו אתכם ועוררו אתכם. כעת, כשאתם מחפשים את הדבר הגדול הבא, אתם מחפשים חדר מרתק ומעוצב, המגלם בתוכו חידות מאתגרות, עלילה מעניינת והתמודדות שלוקחת אתכם אל הקצה.

שרלוקד חדרי בריחה מזמינים גם אתכם לחדרים מפתיעים, שלא באמת ניתן לספר עליהם – אלא פשוט צריך לחוות אותם. ישנם חדרי בריחה בראשון לציון, שאם לא פתרתם אותם, לא באמת פתרתם בחייכם חדרי בריחה:

  • חדר בריחה “אנתרקס” בדירוג 4/5 ברמת הקושי.
  • חדר בריחה משימת שרלוק הולמס בדירוג 3/5 ברמת הקושי.
  • חדר בריחה מסעות גוליבר בדירוג 3/5 ברמת הקושי.
  • חדר בריחה הקוסם מארץ עוץ שעתיד להיפתח באוגוסט 2019 עם דרגת קושי 3/5.

אם גם ברזומה שלכם לא מעט חדרי בריחה, תוך שאתם רוצים להמשיך ולהתרגש – דעו איך מחפשים וגם מוצאים את חדר הבריחה המפתיע ביותר:

1.בחרו בעלילה שמסקרנת ומרגשת אתכם

הטיפ הראשון אליכם הוא לבחור בחדר בריחה המבוסס על עלילה שמסקרנת אתכם. המון פעמים, הבחירה בחדר הבריחה נקבעת על פי רמת הקושי שלו, וזה בסדר. עם זאת, בעת שאתם מראש יודעים לקראת איזו משימה אתם יוצאים, אתם מעוררים בעצמכם ציפייה גדולה. מטבע הדברים, כל אחד מתרגש מדברים אחרים ומהרפתקאות אחרות, כך שאין באמת עלילה מומלצת או מומלצת פחות, אלא שיש את מה שמרגש אתכם.

  • לדוגמה: חדר הבריחה “אנתרקס”, מכניס אתכם לנעליהם של מושיעי האנושות. האם תצליחו לעצור את התפשטות המגיפה?
  • דוגמה נוספת: בחדר בריחה משימות שרלוק הולמס – האם תוכלו אתם להצליח לפענח את תעלומת מקרי השוד בבנקים הגדולים?

התנסו גם אתם בחדרי הבריחה של “שרלוקד” בראשון לציון!

2.בחרו חדר גדוש בהמלצות!

חדרי הבריחה מסתמנים כיום כאחת מהאטרקציות הפופולריות והנחשקות ביותר! כשם שישנם גדודי מעריצים בחו”ל, כך גם ישנן קהילות בארץ של שחקנים מושבעים החולקים המלצות וטיפים על חדרים נבחרים בכל רחבי הארץ. בעת שאתם קוראים המלצות על חדרים, אתם יכולים לעשות בחירה מדויקת יותר שתוביל אתכם אל החדר המרגש והפתיע ביותר! במידה רבה, אותם שחקנים שכבר התנסו בחדרים וכעת ממליצים עליהם, עשו בעבורכם את העבודה. ולכם? נותר רק לצאת למסע המרגש…

3.העניקו חשיבות לחדר ופחות ללוקיישן שלו

אז נכון שהתרחיש האידאלי הוא שחדר הבריחה יהיה במרחק 10 דקות נסיעה מהבית שלכם. עם זאת, בסופו של דבר החוויה שלכם תבוסס לא על המרחק שעשיתם, אלא על החוויה האמיתית המחכה לכם בחדר – התפאורה, הרמזים, החידות והאתגרים. מדוע חשוב לציין זאת? משום שלעתים אחד השיקולים שבבחירת חדר בריחה, הוא המרחק הגאוגרפי. האם תהיו מוכנים לוותר על טיב החוויה רק בכדי שלא להרחיק ממקום המגורים שלכם? תנו עדיפות לחדרי בריחה מומלצים ואהודים על קהילת חובבי חדרי הבריחה.

4.האם החדר מתאים לגילאי המשתתפים?

ודבר נוסף חשוב: לעתים, אתם מגיעים אל חדר הבריחה בהרכב משתתפים שכולל גם ילדים. מטבע הדברים, מדובר על קהל יעד ספציפי שצריך להתאים לו את החוויה. לכן, במקרים שכאלו, כדאי לבחור מראש בחדר בריחה מותאם לילדים (כזה שאינו אפל או מפחיד מדי), ובדרגת קושי מומלצת ומתאימה לקהל הילדים.


Leave a Reply