יום הולדת לבנות בחדרי בריחה

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

יום הולדת לבנות בחדרי בריחה

גם אתם רוצים לחגוג לילדתכם יום הולדת מקורי, יצירתי ושונה? יום הולדת לבנות בחדרי בריחה! כמבוגרים, גם אתם התנסיתם בחדרי הבריחה. כעת, כשהילדה שלכם גדולה, גם היא והחברות הטובות שלה יכולות להיכנס למסע קסום בן 60 דקות, הכולל בתוכו רמזים, חידות, אתגרים, מראות וצלילים. מה צריך כדי להצליח את חדר הבריחה ביום ההולדת? שיתוף פעולה ובעיקר – שמחה גדולה. יום הולדת שמח!

יום הולדת לבנות בחדרי בריחה – מה מצפה לכם?

הורים יקרים, גם אתם רוצים לחגוג לילדה היקרה שלכם יום הולדת מרהיב? אנחנו מתחייבים על חגיגה שכזו! במתחם חדרי הבריחה שלנו, מצפה לכם חגיגת יום הולדת מקורית, יצירתית ושונה מכל החגיגות שחגגתם בעבר. מאחר ומדובר על יום הולדת, אנחנו לא מוכנים להסתפק בתפאורה הייחודית של החדרים, אלא לתת לכם יותר מזה:

  • המתחם יקושט בבלונים
  • חדר אירוח בו ניתן לערוך את טקס העוגה
  • פיצות ושתייה לילדים
  • פינת קפה ושתייה קלה 
  • מדריך מנוסה שידע לשים את הילדה במרכז האירוע

אנו נעניק יחס מיוחד לילדה החוגגת, תוך שתשומת הלב תתמקד בה. יום הולדת הוא יום שנחגג רק פעם אחת בשנה, ואנו נהפוך את היום הזה למיוחד, מעצים ומרגש לילדתכם. 

מה דעתכם על להחביא מתנה בחדר?

עם או בלי מתנה, יום הולדת לבנות בחדרי בריחה יהיה בלתי נשכח! עם זאת, המון פעמים אנו ממליצים להורים לשתף איתנו פעולה, ולהחביא לילדה החוגגת מתנה בתוך החדר. איך זה עובד? הילדה תיכנס עם החברות הכי טובות שלה אל תוך החדר, כאשר המטרה ברורה: להצליח לצאת ממנו בתוך 60 דקות. הילדה לא תעלה על דעתה כי ממתינה לה הפתעה בחדר – מתנה מכם, ההורים! אנו נשתול את המתנה כך שהיא תהיה מעין סוג של רמז או חידה, מה שיעורר התרגשות גדולה בשיא המשימה. 

“הילדות לא מנוסות בחדרי בריחה. מה עושים?”

המון בנות שחוגגות אצלנו, מתנסות בחדר הבריחה לראשונה ביום ההולדת שלהן. ואם לומר את האמת? זה חלק מהעניין. מאחר ומדובר על חוויה ראשונית, מדובר על חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. אין כל צורך בהכנות מקדימות או להתנסות עם חדרי בריחה לפני חגיגת יום ההולדת. מדוע?

  • חדרי הבריחה שלנו מותאמים לילדים
  • במידה והבנות לא יצליחו להתקדם, ניתן להן רמזים

חשובה לנו מאד חווית ההצלחה של הילדות ביום ההולדת! לכן, במידה והן יתקשו להתקדם בחדר בכוחות עצמן, נרמוז להן, נכוון אותן ונעשה הכל בכדי שביום ההולדת הטעם הנוכח ביותר יהיה טעם ההצלחה.

“הבנות יכולות להיכנס לבד לחדר?”

חשוב לנו שהפעילות תהיה בעלת ערך, אך מעל לכל – בטוחה. לכן, כל עוד מדובר על חגיגת יום הולדת לגילאי 8 ועד 12, מדריך מנוסה מטעמינו יכנס עם הבנות לחדר. מיום הולדת 13, יוכלו להיכנס הבנות לגמרי לבד ולצאת למסע כשרק הן בחדר הבריחה. 

“יש קוד לבוש מיוחד לחדר הבריחה?”

מה שחשוב בעיקר הוא שיהיה לילדות נוח. חדר הבריחה איננו מבוסס על פעילות גופנית מאומצת, אך בהחלט כדאי להגיע עם נעליים נוחות ועם פריטי לבוש המאפשרים תנועה מקסימלית. כל הבנות אוהבות להתגנדר ולהתקשט ביום ההולדת, ואין סיבה שלא יהיה כך גם הפעם! חבקו את יום ההולדת המרגש, ואפשרו לילדתכם להגיע עם הלבוש החביב עליה. 

אז איך אתם תחגגו את יום ההולדת הקרוב של ילדתכם? אנו מזמינים אתכם אל המתחם שלנו – לחגוג בדרך בלתי נשכחת! ניתן לחגוג אצלנו יום הולדת לבנות בחדרי בריחה עם עד 30 בנות. לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום!


Leave a Reply