אקזיט רום ראשון לציון

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

אקזיט רום ראשון לציון

אולי שעה בעבודה שלכם עוברת די לאט, אך באקזיט רום? לא תאמינו כי חלפו להן 60 דקות! להיט חדרי הבריחה ממשיך לסחוף אחריו קהלים רבים: מילדים סקרנים, דרך נערים מתבגרים ועד קבוצות של אנשים מבוגרים יותר שהפכו את חדרי הבריחה לתחביב של ממש. חדרי הבריחה מגלמים בתוכם את כל שאפשר לבקש:

  • אתגר מנטלי
  • סקרנות ומתח
  • אדרנלין בשמיים
  • הצלחה על בסיס הקשבה ושיתוף פעולה

בעוד ישנן חוויות שניתן לספר עליהן, גם ישנן כאלו שצריך פשוט לחוות אותן בכדי להבין על מה מדובר. חדרי הבריחה מעוצבים בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך שהרמזים והחידות מייצרים אתגר המחייב עבודת צוות. אקזיט רום ראשון לציון מתאים ל-2 ועד 10 משתתפים בחדר, כאשר ניתן לחגוג גם אירועים קבוצתיים בכמה חדרים במקביל. החוויה המצפה לכם הינה חוויה שתצטרכו לחוות – מילים לא באמת יכולות להמחיש את רכבת ההרים הרגשית והמפותלת!

אקזיט רום, אסקייפ רום וחדר בריחה – מה ההבדל?

קיבלתם המלצה על אסקייפ רום אך כעבור כמה ימים גם קיבלתם המלצה על אקזיט רום? מתיאור ההמלצות, הבנתם די מהר כי מדובר על אותה האטרקציה. ואכן, אין כל הבדל בין חדר בריחה, מה זה אסקייפ רום או אקזיט רום. מדובר על שמות שונים (לעתים גם על תרגום בעברית לשם באנגלית exit room ), המתארים את אותה החוויה. exit room ראשון לציון מזמין גם אתכם להיפרד לשעה אחת מהמציאות שבחוץ, ולהיכנס לעולם דמיוני שזקוק לכם. 

שעה אחת בלבד מספיקה בכדי לייצר חוויה משפחתית בלתי נשכחת, ללכד צוות במקום העבודה או פשוט בכדי ליהנות מפעילות חברתית עם החבר’ה הטובים שלכם. בשונה מאטרקציות שונות שסובלות מתדמית “שטחית” יותר, חדרי הבריחה זוכים לאהדת הקהל והמבקרים מאחר והם מנגישים חוויה חינוכית ומאתגרת העטופה בהמון כייף. 

“שמעתי שחדר בריחה זה משהו מפחיד, זה נכון?”

ממש לא. חדרי הבריחה לא שואפים להפחיד וזוהי לא המטרה שלהם. חדר בריחה הוא כניסה אל הלא הנודע. עם כניסתכם לחדר, עליכם להיכנס אל נעליהם של דמויות דמיוניות בעולם דמיוני, שעליכם להסתגל אליו כמה שיותר מהר. אין לכם כל מושג איך יוצאים מהחדר, אך אתם יודעים כי אתם צריכים לצאת ממנו. מדובר על חוויה מסקרנת ושונה, שתוכלו לחוות באקזיט רום ראשון לציון.

חדרי בריחה – גם להרכב משפחתי של הורים וילדים!

רגע לפני שגם אתם מוצאים את עצמכם חסרי מעש ביום שבת, דעו כי חדרי הבריחה מתאימים גם לילדים! השגרה וטיפוח הקריירה, לא תמיד מאפשרים לכם ליהנות מאטרקציה משפחתית שכולם לוקחים בה חלק. בחדר הבריחה, אתם יוצאים למסע אינטנסיבי-משפחתי של 60 דקות!  חדרי הבריחה למשפחות מתאימה לפעילות שמאתגרת. הילדים יוצאים נשכרים מחדרי הבריחה, ולומדים לא מעט על הנהגה, הובלת קבוצה, קבלת החלטות, פיתוח הקשבה והם כמובן זוכים לטעום את טעם ההצלחה עם פתירת החידות.

“מהי הזמינות של חדרי הבריחה?”

אנו עושים הכל על מנת לענות על הציפיות של המשתתפים שלנו. כל עוד אתם מעוניינים להזמין חדר לסוף השבוע, נמליץ על הזמנתו כשבוע מראש לפחות, זאת מאחר ובסופי השבוע הביקוש גבוה יותר. אנו מקבלים הזמנות שבועות מראש, כך שכדאי גם לכם להבטיח את החדר החביב עליכם בהקדם.

אירועים פרטיים ועסקיים בחדרי הבריחה!

אנו מארחים אצלנו במתחם חדרי הבריחה את כל האירועים שאתם רק רוצים לחגוג:

  • ימי הולדת בחדרי בריחה ומסיבות הפתעה
  • מסיבות גיוס ושחרור מצה”ל
  • מסיבות רווקים ורווקות
  • אירועים במסגרת חוגי בית
  • ימי גיבוש, ימי צוות ואירועי חברה ועוד…

Leave a Reply