אירועים שניתן לחגוג בחדרי בריחה במרכז

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

אירועים שניתן לחגוג בחדרי בריחה במרכז

בכל שנה גם אתם חוגגים לפחות אירוע אחד – עסקי או פרטי. בכל שנה מחדש אתם תוהים מהי הדרך המקורית, היצירתית והמהנה ביותר לחגוג בה את האירוע. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים באפשרות בנאלית, דעו כי אפשר גם אחרת: חדרי בריחה במרכז מבססים עבורכם תפאורה מרגשת, מדליקה ומרעננת לכל אירוע שתחגגו – עסקי או פרטי.

גם אם מדובר על יום הולדת וגם אם על צ’ופר לצוות שלכם על שכבש את יעדי הרבעון, חדרי בריחה במרכז מעניקים לכם את האפשרות לחגוג באדרנלין, שיתוף פעולה ולא מעט חידות. אז אילו אירועים אפשר לחגוג עם שרלוקד חדרי בריחה?

1.אירוע חברה עם צוות העובדים

מנהלות הרווחה ובעלי העסקים אוהבים מאד את חדרי הבריחה. בשונה מפעילויות אחרות ששמות את הדגש בעיקר על “פאן” מבלי שישנו ערך מוסף, שרלוקד חדרי בריחה מעצימים את הצוות שלכם! איך זה עובד? על מנת לצלוח חדר בריחה, על כל המשתתפים לעבוד בשיתוף פעולה ולתקשר בצורה רציפה, ישירה, קשובה ומכילה. אירועי חברה חוגגים לרוב פעם בשנה, והם מוכרים לרבים בשם “אירועי גיבוש”.

אם המטרה שלכם היא אכן לגבש את העובדים ולהפוך אותם מ”קולגות” ל”חברים” – זוהי הדרך. סביר כי בשגרת העבודה לא כל העובדים מחליפים מילה זה עם זה, אך ביום הגיבוש בחדר הבריחה? דווקא כן! במשך 60 דקות – כל הצוות שלכם מתפקד כיחידה אחת ובלתי מנוצחת!

2.הצעת נישואין רומנטית ומפתיעה

הצעת הנישואין המתקרבת מבשרת על אהבה גדולה, אך על מנת לעשות את הצעד המשמעותי צריך בעיקר להבין איך עושים אותו. חוף הים ופארק מוריק כבר מסתמנים כצפויים מדי בכל הקשור להצעות נישואין, כך שיותר ויותר גברים מחפשים אחר הדבר הגדול הבא. הצעת נישואין בחדר בריחה היא הצעה מרגשת, מפתיעה ובעיקר בלתי צפויה. איך זה עובד?

כל מה שצריך הוא לקבוע מראש חדר עם שרלוקד חדרי בריחה. ההמלצה היא כמובן להמתין עם הצעת הנישואין לסוף החדר, כך שלאורך 60 דקות תשומת הלב של האישה המאושרת תתמקד על פתירת החידות – זאת מבלי שהיא תעלה על דעתה כי צפויה לה הפתעה גדולה יותר. בתיאום מראש עם הנציגים של שרלוקד חדרי בריחה, ניתן לשתול חידה נוספת בסוף החדר, כאשר הפתרון לה יהיה טבעת אירוסין.

3.מסיבת רווקים ורווקות

חדרי בריחה במרכז הם מקום נפלא לחגוג בו גם לאחר שמשנים את הסטטוס ל”מאורסים”. מסיבות הרווקים והרווקות הן מסיבות שכל אחד חוגג בנפרד עם החברים הטובים ביותר. חדר הבריחה מאפשר לכל אחד מכם לבלות שעה אינטנסיבית ומעצימה עם החברים הכי טובים – רגע לפני טקס החופה המרגש. ניתן לחגוג בחדר הבריחה עם 2 ועד 10 משתתפים, כאשר ככל שיותר משתתפים לוקחים חלק, כך אפקט “המסיבה” מורגש ונוכח יותר.

4.מסיבת הפתעה בחדר בריחה

עם שרלוקד חדרי בריחה ניתן לחגוג גם מסיבות הפתעה של מסיבות גיוס, יום האם וכמובן שיום הולדת. איך מוציאים לפועל מסיבת הפתעה שכזו? די בקלות! האדם שמפתיעים אותו והרכב משתתפים שנקבע מראש יקחו חלק בחדר הבריחה. לאחר שהם יסיימו אותו ויגיעו אל נקודת הסיום (היציאה מהחדר), ימתינו בחדר ההמתנה של חדר הבריחה כל החברים או בני המשפחה המוזמנים למסיבת ההפתעה. נקודת סיום שכזו בחדר בריחה? אפשר רק לחלום עליה!

חדרי הבריחה במרכז מחכים רק לכם! היכנסו גם אתם למסע של 60 דקות הכולל בתוכו תפאורה מעוצבת ומרשימה, רמזים גלויים וסמויים, חידות מאתגרות ובעיקר המון כייף!


Leave a Reply