ימי הולדת

אצלנו ניתן להגשים חלומות! להפוך לשרלוק הולמס, לצאת למסע הרפתקאות בעולם של ענקיים וגמדים, להצטרף לסיירת חילוץ כדי להציל את העולם, לעזור לדורותי למצוא את הקוסם בארץ עוץ. Sherlocked  מתחם חדרי בריחה הגדול והמוביל באזור ראשון לציון, מציע חגיגת ימי הולדת בחדרי בריחה מהדור החדש ברמה גבוהה ביותר המתאימים לילדים ולמשפחה.

 

מתחם חדרי בריחה של Sherlocked כולל ארבעה חדרי בריחה, חדר אירוח ולובי מפנק מעוצבים בהשראתו של שרלוק הולמס. המשחקים מורכבים מחידות, מנגנונים נסתרים, פאזלים ותעלומות מאתגרות אותם ניתן לפתור בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, שיתוף פעולה, עבודת צוות ותשומת לב לפרטים הקטנים.

חדרי בריחה של Sherlocked מעניקים למשתתפים חוויה משותפת, מרתקת ובלתי נשכחת.

למידע נוסף על חדר בריחה בראשון לציון לחץ כאן >>

ימי הולדת בחדר בריחה – Sherlocked

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד של פעם בחיים, בואו לחגוג יום הולדת חדר בריחה  Sherlocked נדאג לחוויית ילדים מושלמת, חגיגה שילדים לא יפסיקה לדבר עליה. ניתן לסגור את המתחם לימי הולדת בחדר בריחה לעד 40 משתתפים או להזמין חדרי בריחה לפי כמות הילדים ולחגוג את היום הולדת בחדר אירוח.

במהלך הפעילות המפעילים לשירותכם אשר יכולים להיכנס עם ילדים לפעילות בחדרי בריחה. החוגג היום הולדת יקבל יחס ותפקידים מיוחדים אשר יעצימו את החוויה. ניתן להחביא מתנה לחוגג היום הולדת באחד מחדר הבריחה.

חבילת יום הולדת אצלנו כוללת:
* הזמנה מעוצבת
* שעת משחק בחדר בריחה
* שעה בחדר יום הולדת מקושט בבלונים
* מדריך מנוסה צמוד לקבוצה
* פיצות, חטיפים, ושתייה קלה
* צילום מגנט לכל ילד
לההורים נשאר רק להביא עוגה ומצב רוח חגיגי:)
בכל השאר אנחנו מטפלים!
   ימי הולדת בחדר בריחה – משימת שרלוק הולמס

בחדר בריחה משימת שרלוק הולמס אתם מגלמים את שרלוק הולמס וחבורתו, ונשלחים לפתור תעלומה שאפילו הסקוטלנד יירד לא הצליחו לפענח. אחרי שתלבשו כובע של שרלוק והגלימה האווירה השרלוקית תלווה אתכם לאורך החדר בעוד עלילת הפרשה מתפתחת. החידות בחדר מתוחכמות ודורשות יכולות הסקה והצלבה בין רמזים…

משימת שרלוק הולמס

ימי הולדת בחדר בריחה – מסעות גוליבר

בחדר בריחה מסעות גוליבר אתם תצאו למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים ושל גמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות "קטן" עבור הענקים אבל ענק עבורנו.

מסעות גוליבר

ימי הולדת בחדר בריחה – הפרופסור המפוזר

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה! התקווה תלויה ביחידת חילוץ המיוחדת

הפרופסור המפוזר

חדר בריחה – הקוסם מארץ עוץ בראשון לציון (ג'אנר- פאנטזיה, אגדה)

חזרתם יחד עם דורותי לארץ עוץ והפעם ארץ עוץ בסכנה מכשפה חדשה מאיימת על הארץ. המשימה שלכם להצטרף למסע של דורותי ולמצוא את הקוסם שיעזור לנו להביס את המכשפה ולהציל את ארץ עוץ

הקוסם מארץ עוץ

כתובת: אלטלנה 14 ראשון לציון ( כניסה שמאלית של הבניין) קרוב ל"חונים קונים" ול"חצי חינם".

עוד יכול לעניין אתכם:
חדרי בריחה מומלצים לילדים