ימי הולדת וימי גיבוש

אצלנו ניתן להגשים חלומות! להפוך לשרלוק הולמס, לצאת למסע הרפתקאות בעולם של ענקיים וגמדים, להצטרף לסיירת חילוץ כדי להציל את העולם . Sherlocked  מתחם חדרי בריחה הגדול והמוביל באזור ראשון לציון, מציע חדרי בריחה מהדור החדש ברמה גבוהה ביותר המתאימים לילדים ולמשפחה.

 

מתחם חדרי בריחה של Sherlocked כולל שלושה חדרי בריחה, חדר אירוח ולובי מפנק מעוצבים בהשראתו של שרלוק הולמס. המשחקים מורכבים מחידות, מנגנונים נסתרים, פאזלים ותעלומות מאתגרות אותם ניתן לפתור בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, שיתוף פעולה, עבודת צוות ותשומת לב לפרטים הקטנים. חדרי בריחה של Sherlocked מעניקים למשתתפים חוויה משותפת, מרתקת ובלתי נשכחת.

יום הולדת חדר בריחה – Sherlocked

אם אתם מתחננים אירוע מיוחד של פעם בחיים, בואו לחגוג יום הולדת חדר בריחה  Sherlocked נדאג לחוויית ילדים מושלמת, חגיגה שילדים לא יפסיקה לדבר עליה. ניתן לסגור את המתחם לימי הולדת ל 30 משתתפים או להזמין חדרי בריחה לפי כמות הילדים ולחגוג את היום הולדת בחדר אירוח. במהלך הפעילות שלושה מפעילים לשירותכם אשר יכולים להיכנס עם ילדים לפעילות בחדרי בריחה. החוגג היום הולדת יקבל יחס ותפקידים מיוחדים אשר יעצימו את החוויה. ניתן להחביא מתנה לחוגג היום הולדת באחד מחדר הבריחה.

מה אתם צריכים לעשות? להביא עוגה. בכל השאר אנחנו מטפלים!

המקום יחכה לכם מקושט עם שלל חטיפים, שתיה קלה, פינת תה וקפה ומגשי פיצה.

 

חדר בריחה – משימת שרלוק הולמס

בחדר בריחה משימת שרלוק הולמס אתם מגלמים את שרלוק הולמס וחבורתו, ונשלחים לפתור תעלומה שאפילו הסקוטלנד יירד לא הצליחו לפענח. אחרי שתלבשו כובע של שרלוק והגלימה האווירה השרלוקית תלווה אתכם לאורך החדר בעוד עלילת הפרשה מתפתחת. החידות בחדר מתוחכמות ודורשות יכולות הסקה והצלבה בין רמזים…

חדר בריחה -מסעות גוליבר

בחדר בריחה מסעות גוליבר אתם תצאו למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים ושל גמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות “קטן” עבור הענקים אבל ענק עבורנו.

חדר בריחה -הפרופסור המפוזר

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה! התקווה תלויה ביחידת חילוץ המיוחדת

 

כתובת: אלטלנה 14 ראשון לציון ( כניסה שמאלית של הבניין) קרוב ל”חונים קונים” ול”חצי חינם”.