חדרי בריחה לארגונים

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

מחפשים פעילות מגבשת, כיפית ומהנה לעובדים בארגון שלכם? שרלוקד חדרי בריחה לארגונים מציעים לכם חוויה ייחודית, מאתגרת ומגבשת גם יחד.

אין מה לומר. היום יום שוחק, מעייף וכשאנחנו עושים את אותו הדבר שבוע אחר שבוע, חייבים מדי פעם לאוורר קצת את הראש.

 

חדרי בריחה לארגונים

מדוע דווקא חדרי בריחה ליום גיבוש לעובדים?

אחת לתקופה, כל ארגון מחפש לארגן לעובדים שלו יום גיבוש או יום כיף במטרה לצאת מהשגרה, לרענן קצת את הגוף והנשמה, להתנתק מכל הלחץ שיש במשרד ופשוט לשכוח מכל הפרויקטים, הטלפונים, המיילים והפגישות ליום אחד בלבד.

אם נחשוב על זה לעומק נבין שלא פשוט למצוא פעילות שמצד אחד מגבשת ומחברת בין העובדים אך מצד שני מאפשרת לנו להשיג בדיוק את המטרות שהיינו רוצים מיום כזה וזה בדיוק מה שהמהפך שחדרי בריחה לארגונים הביאו איתם עושה.

למעשה, חדר בריחה ליום גיבוש משלב פעילות כיפית ומהנה במהלכה העובדים מחויבים להפעיל מחשבה יצירתית במטרה לפתור את החידה המסובכת שתעזור להם להימלט מהסכנות שיש בחדר תוך 60 דקות בלבד.

היופי שבפעילות שבחדרי הבריחה היא השילוב בין חוויה מאתגרת וצבעונית לבין השגת המטרות של פעילות מהסוג הזה – הפגנת אחריות, מנהיגות ושיתוף פעולה בין חברי הצוות. משהו שבלעדיו אי אפשר יהיה לעמוד במשימה.

הפעילות מכניסה מאין דרייב כזה בעובדים לצד רצון להפגין הישגיות וגורמת להם לנסות ולהוכיח את עצמם ולהוציא מעצמם את הטוב ביותר, מה גם שבמקביל היא מעניקה להם כלים ומיומנויות חשובים שיעזרו להם בהמשך בעבודה האמיתית שלהם.

חדרי בריחה לארגונים מבית שרלוקד

תוכלו לבחור מבין שלושת חדרי בריחה לקבוצות גדולות הנמצאים במתחם. הראשון הוא חדר אנתרקס בו חברי הקבוצה הופכים לשעה אחת לצוות חילוץ מקצועי בו האנושות כולה תלויה. הצוות צריך לפתור את החידה וכך לפרוץ למעבדה של פרופסור וקסמן כדי למצוא את החיסון וכך לחסל את המגפה. החדר השני נקרא משימת שרלוק ובו על חברי הקבוצה לפענח פשע על ידי הפעלת מחשבה יצירתית. החדר השלישי כולו מסע הרפתקאות מאתגר בעולם של גמדים וענקים ובו יש לפתור חידה מסובכת שתאפשר למצוא את היהלום.

למה דווקא אצלנו?

המתחם שלנו כולל לובי ענק וחדר אירוח VIP בו ניתן לשלב מגוון של פעילויות בנוסף לחדר הבריחה כמו למשל סדנאות, הרצאות, מצגות או הדרכות וכך להעמיק את היום עוד יותר. המתחם שלנו מתאים לאירועים של עד 40 משתתפים ויש בו גם מגוון של משחקי שולחן חברתיים מגניבים.


Leave a Reply