חדרי בריחה לאירועים קבוצתיים

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

חדרי בריחה לאירועים קבוצתיים

בעוד ישנם אירועים הנחגגים בקו אינטימי יותר, גם ישנם אלו שנחגגים בקבוצה. אם גם אתם מחפשים אטרקציה מרתקת ומאתגרת לאירוע עם בני המשפחה היקרים או עם הצוות שלכם, אתם נמצאים במקום הנכון! חדרי הבריחה לאירועים קבוצתיים מאפשרים לכם ליהנות מאטרקציה המבוססת על שיתוף פעולה, תוך שהם מייצרים חוויה חברתית ומלכדת. 

כשחוגגים אירוע, ללא כל תלות באופי שלו כאירוע עסקי או פרטי, ישנו רצון ליצוק ערך מוסף. חגיגת אירועים בחדרי בריחה מאפשרת לכם וליתר חברי הקבוצה לצאת מהשגרה, ולמשך 60 דקות שלמות (ואולי גם פחות), ליהנות ממציאות מקבילה שבמרכזה ניצבים – אתם.

על מנת למקסם את החוויה בחדר הבריחה, אנו ממליצים על הרכב משתתפים של בין זוג משתתפים ועד 10 משתתפים. במידה ואתם מעוניינים לחגוג אירוע קבוצתי גדול יותר, נמליץ על חלוקת ההרכב לשני חדרים שונים, כאשר ניתן בסיומו של החדר להתחלף. כך, כל חברי הקבוצה נהנים מחדר בריחה כפול המייצר חוויה מאתגרת, מרתקת ומרגשת הרבה יותר!

מסיבה הפתעה וכל המשפחה חוגגת יחד!

כשמדובר על אירועים קבוצתיים, מדובר בין היתר על ימי הולדת ומסיבות הפתעה. אמנם ישנן לא מעט דרכים לחגוג יום הולדת בחיק המשפחה, אך חגיגה כמו זו המחכה לכם בחדר הבריחה למשפחות – יש רק אחת! הפעילות בחדר הבריחה מחייבת אתכם לפעול יחד, ולהביא לידי ביטוי את העוצמה המשפחתית שלכם בכל פינה בחדר, עם כל רמז אפשרי ובמעמד פתרון החידות. חדרי בריחה לאירועים קבוצתיים מתאים לכל בני המשפחה, גם חדר בריחה לילדים.

“לגבש את הצוות ב-60 דקות? אני לא מאמין בזה”

אי אפשר לדבר על אירועי קבוצות בחדרי הבריחה מבלי לדבר על ימי גיבוש וכייף לצוותים. בעבר, היה נהוג לחגוג אירועי גיבוש בארוחת צהריים או בצפייה בסרט. אם אתם יכולים להפיק יותר מיום הגיבוש לצוות, למה שלא בעצם? חדרי הבריחה מייצרים עבור הצוות שלכם את התנאים האידיאלים להתגבש, לעבוד בשיתוף פעולה ולהניע מהלכים לטובת ההצלחה.

מדובר אמנם על שעה אחת בלבד, אך מאחר והיא מאד אינטנסיבית ומצריכה מכל עובד לתת את המקסימום שלו, נוצר אפקט אדיר, יעיל וכזה שמשרת אתכם – כמנהלים, גם בשגרת העבודה שלכם. חגגו את הגיבוש לעובדים איתנו – בחדרי בריחה מרתקים ומאתגרים המבוססים על עלילות שונות.

“לחלק מאיתנו יש ניסיון ולחלק אין. איך נסתדר?”

תסתדרו מצוין! למרות מה שרבים חושבים, אין כל צורך ברזומה מרשים בחדרי הבריחה. אמנם ישנם חדרים בדרגות קושי שונות, אך נוכל להתאים את החדר האידיאלי ביותר בהתאם להרכב המשתתפים והניסיון של כל אחד מכם. לפני תחילת המשחק, המפעיל שלנו יתדרך אתכם באשר לכללי המשחק והבטיחות, ואפילו תוכלו לקבל כמה טיפים מעולים שיוכלו לקדם אתכם במשחק. מוכנים?

תדרוך רגע לפני האירוע הקבוצתי: למה יש לצפות?

לא רק הרמזים בחדר יוכלו לקדם אתכם עם פתירת החידות, אלא גם התדרוך המקדים. רבע שעה לפני הכניסה לחדר, תוכלו לשבת ולנוח רגע לפני היציאה למשימה. בזמן הזה, יועבר לכך תדרוך על ידי המפעיל. המטרה? להנחות אתכם ברמה הבטיחותית, וגם לרמוז לכם בין השורות על מה להתמקד, ועל מה ממש לא. 

בנוסף, לאורך התדרוך תקבלו רקע על העלילה שאליה תיכנסו בעוד רגע, כך שתוכלו להיכנס לאווירה המסקרנת, ולהשאיר מאחור את המציאות שבחוץ. אירוע קבוצתי בחדר בריחה בראשון הוא אירוע מרגש יותר ועוצמתי יותר – אירוע שבו אתם חולקים עם האנשים הקרובים אליכם חוויה אדירה המבוססת על אתגר מחשבתי, זריזות וניצול אידיאלי של זמן. 


Leave a Reply