חדרי בריחה למשפחות

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

בכדי ליהנות מגיבוש משפחתי, אתם לא באמת צריכים לחכות ליום המשפחה! אם גם אתם רוצים להתפנק ולהתגבש עם הילדים, כל מה שאתם צריכים הוא לתאם לעצמכם חדר בריחה למשפחות. שרלוקד – חדרי בריחה בראשון לציון מציעים לכם מגוון חדרי בריחה למשפחות לגיבוש משפחתי מושלם!

חדר בריחה למשפחות – למה תוכלו לצפות?

  • חוויה מגבשת ומלכדת
  • גלישה אל עולם דמיוני למשך 60 דקות
  • רמזים וחידות שיאתגרו את כל בני המשפחה

גיבוש משפחתי – איך הוא נוצר בחדר בריחה למשפחות?

חדרי בריחה למשפחות שמים את הדגש על הדינמיקה המשפחתית. לאורך השגרה סביר כי לא יוצא לכם לעבוד בשיתוף פעולה מלא, אלא שהתקשורת ביניכם לרוב מבוססת על שיח שבין אב לבן, אם לבת וכן הלאה. שיתוף פעולה משפחתי מגבש אתכם, מעצים אתכם ומחזק את התא המשפחתי שלכם! מה הקשר שבין חדר בריחה משפחתי וגיבוש?

  • בכדי לצאת מהחדר אתם צריכים לעבוד כצוות
  • לכל אחד מבני המשפחה יש תפקיד חיוני
  • אתם מחזקים את הילדים, הילדים מעודדים אתכם

כשאתם עוברים חוויה גדולה יחד, היא ממשיכה ללוות אתכם עוד הרבה אחרי. אמנם חדר בריחה משפחתי לוקח אתכם למסע של 60 דקות בלבד, אך הטעם הייחודי, הגיבוש והחוויה המשותפת שלכם ימשיכו ללוות אתכם גם מחוץ לכותלי החדר.

חדרי בריחה למשפחות

חדר בריחה למשפחה מעצים את הביטחון העצמי של הילדים

טעם של הצלחה הוא טעם שכל ילד רוצה לחוות ולהרגיש אותו. חדרי בריחה למשפחות מותאמים מראש לקבוצה בה חברים גם ילדים. המשמעות היא שהחידות ברמת קושי כזו שתאפשר גם לילדים לפענח, לפתור ולהוביל מהלכים עבור כל בני המשפחה. ילדכם הצליח לפתור חידה?

  • הוא מקבל חיזוק חיובי מכל בני המשפחה
  • הוא לומד כי הוא יכול לעמוד באתגרים
  • הוא צובר ביטחון והדימוי העצמי עולה

טיפים מעולים להצלחה – חדר בריחה לכל המשפחה

אז איך תוכלו גם אתם להבטיח כי תצליחו לצאת מחדר הבריחה משפחתי בתוך שעה אחת בלבד? היצמדו לטיפים הבאים:

1.היו קשובים לילדים – לעתים, תגלו כי הילדים יותר חדים מכם. הם מנסים לכוון אתכם לאזור מסוים בחדר ולפנות אל נתיב מסוים שבו יש להתמקד לטובת פתרון החידה? לכו איתם. (בדקו גם: חדר בריחה לילדים)

2.הקשבה! ללא הקשבה ושיתוף פעולה יהיה קשה מאד לצאת מהחדר. לכן, בעת שאחד מחברי הקבוצה מדבר, כדאי להישאר קשובים לו. בעת שכולכם תדברו בו זמנית, ההתקדמות בחדר תתעכב.

3.התפצלו בתוך חדר בריחה משפחתי. עד לרגע שבו תעלו על הרמז לטובת פתרון החידה, יהיה כדאי שכל אחד מחברי הקבוצה יתמקד באזור אחר בחדר. כך, יהיה ניתן לעלות על רמזים, להתעמק בהם ולקדם את תהליך היציאה מהחדר.

4.אל תתעלמו מפרטים חשובים. ישנם חדרי בריחה משפחתיים שבהם אלמנטים שונים יופיעו לאורך החדר כמה פעמים. כך לדוגמה, במידה וראיתם שעון עם הכניסה לחדר, סביר מאד כי נתון מתוך השעון ישרת אתכם גם בהמשך. המשמעות? זכרו פרטים שנראים לכם חשובים.

5.אל תתביישו לבקש עזרה. בהרכב משפחתי, חשוב מאד להעניק לילדים חיזוק חיובי ואת ההרגשה כי הם הצליחו לצאת מהחדר. לכן, במידה ואתם מתקשים לפתור חידה מסוימת, אל תתביישו לבקש רמז נקודתי שיפצח עבורכם את החידה.

סוד הגילגל 2

“אנחנו זוג הורים עם 2 ילדים, חדר הבריחה יכול להתאים לנו?”

בהחלט! יש לנו גם חדרים שיכולים להכיל עד 12 משתתפים – חדר בריחה לכל המשפחה! ככה שחדרי בריחה למשפחות מתאימים להרכב משתתפים גדול יותר.  כמובן שמספר החידות ומבנה החדר מותאמים למספר המשתתפים המומלץ.

לפני תחילת המשחק: תדרוך

לפני שתצאו לדרך, תעברו תדרוך קצר. מעבר לכך שתדרוך זה מכניס אתכם לאווירה ומספר לכם בקצרה את העלילה, הרי שתקבלו גם הנחיות שיסייעו לכם לצלוח את החדר.

ניווט מהיר


Leave a Reply