חדרי בריחה לחברות

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

מחפשים פעילות חברתית, מרעננת וייחודית ליום גיבוש או יום כיף לעובדים שלכם? חדרי בריחה לחברות מבית שרלוקד חשבו עבורכם על הכל במטרה להפיק יום גיבוש מושלם! יש משהו ממש אחר בימי גיבוש שהאטרקציה המרכזית בהם היא חדר בריחה מכל מה שיצא לכם להכיר עד עכשיו. מדובר במאין משחק חברתי בו על כל חברי הקבוצה לשתף פעולה אחד עם השני ולהפוך לצוות שלם במטרה לפתור את החידה של חדר הבריחה ולהיחלץ מהחדר תוך 60 דקות בלבד.

חדרי בריחה לחברות

למה דווקא חדר בריחה לחברות בתור יום גיבוש?

כשאנחנו בוחרים לארגן יום גיבוש לעובדים שלנו, חייב להיות שם משהו מעבר לאוכל, לשתייה, לשיחות החולין וליציאה מהשגרה כדי שנוכל להשיג את המטרות של יום הגיבוש, ליצור הרמוניה בין חברי הקבוצה ולהעניק להם תחושה של אחדות ואחידות.

השהייה בחדר בריחה מפרה את היצירתיות בכל אחד מחברי הקבוצה ומעלה את המורל. בנוסף, פתירת החידה תוך כדי השהייה בחדר הבריחה מסייעת לפתח בצורה טובה את חלוקת הזמן ולחלק את המשימות השונות בין כולם במטרה לצאת מהחדר כמה שיותר מהר והדבר הזה משליך גם אחר כך לחיים בעבודה האמיתית, בלי שבאמת נשים לכך לב ונתעמק בזה.

בכדי להשיג את המטרה חברי הקבוצה צריכים לשתף פעולה, לקחת אחריות בהתאם לתכונות האופי והחוזקות שלהם ולפעול יחד בתנאים אחרים ממה שהם מכירים וזה מה שמגבש את כולם ביחד.

למידע נוסף על חדרי בריחה לקבוצות גדולות לחץ כאן >>

חדרי הבריחה שלנו לימי גיבוש לחברות

  • אנתרקס – צוות חילוץ שצריך להציל את האנושות כולה ולפרוץ למעבדה של פרופסור וקסמן
  • משימות שרלוק – פענוח פשע תוך התמודדות עם מגוון של חידות תוך הפעלת חשיבה דדקוטיבית
  • מסעות גוליבר – מסע הרפתקאות מדהים בעולם שכולו ענקים וגמדים.

למה דווקא אצלנו?

המתחם של שרלוקד כולל לובי ענק וחדר אירוח VIP בו תוכלו לשלב פעילות בנוסף לחדר הבריחה כמו למשל סדנה, הרצאה, מצגת או הדרכה. המתחם שלנו מתאים לאירועים של עד 40 משתתפים ויש בו גם מגוון של משחקי שולחן חברתיים מגניבים.

חדרי הבריחה שרלוקד הינם מושקעים, מייצרים אווירה ייחודית וחד פעמית, שוברים את שגרת המשרד ומאפשרים לעובדים שלכם ליהנות מיום גיבוש באמת מיוחד במינו.

למידע נוסף ומענה בנושא חדרי בריחה לחברות, צלצלו למספר 03-6523399 או מלאו את טופס הצור קשר באתר שלנו ונחזור אליכם תוך זמן קצר.


Leave a Reply