חדרי בריחה לבת מצווה

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

חדרי בריחה לבת מצווה למה זה כדאי?

הנה הגיע היום שבו הילדה הקטנה שלכם הופכת לנערה. בת מצווה הוא אירוע חשוב שיש לציין בעיקר כשהילדה רוצה חגיגה ומסיבה כיפית עם כל החברים ובני המשפחה. כדי להנות יותר תוכלו לבחור חדר בריחה המהווה פעילות מלאת אדרנלין בה יכולים להשתתף כל החברים והחברות וגם בני המשפחה. 

אבל מה זה חדר בריחה?

חדרי בריחה הפכו פופולריים במיוחד בעשור האחרון והם הגיעו אלינו מאירופה ומציעים משחק כיפי שאורך בדרך כלל שעה, בזמן המשחק צריכים המשתתפים להיחלץ מהחדר או להגיע למטרה מסוימת על ידי פתרון חידות, היחלצות ממצבים שונים וביצוע מגוון משימות כיפיות ומאתגרות. אל חדרים כאלו יוצאים חברים, קבוצות, ילדים, משפחות, ומבוגרים שרוצים לבלות זמן בפעילות כיפית מלאה בחוויות, משעשעות. 

חדרי בריחה לבת מצווה ניתן לקיים במתחם חדרי בריחה גדול בו יופעלו משחקי בריחה ופעילות מדהימה עבור האורחים שלכם. 

אם טרם החלטתם בנוגע לפעילות הזאת והכדאיות שלה כדאי שתשימו לב לך מסיבות לבחור בפעילות כזאת לבת המצווה:

פעילות כיפית ויוצא דופן – חדר בריחה מהווה פעילות כיפית ויוצאת דופן והוא מחולק לנושאים כמו למשל חדר בריחה של הפרופסור המשוגע שבו צריך למצוא קוד וחיסון להצלת העולם מפני מחלה מסוכנת. יש חדרי בריחה שרלוק הולמס בהם צריך לפתור תעלומה מסתורית. עוד תמצאו חדרי בריחה מהאגדות, כמו למשל מסעות גוליבר שם משחזרים את האגדה ואת הסיפור שכולנו אוהבים ויש כאלה שמדמים את ארץ עוץ שבה הדמיון עולה על כל מציאות. כל החדרים מכילים פעילות קבוצתית כיפית במיוחד! 

תוספת מבורכת לכל אירוע  – חדרי בריחה לבת מצווה הם תוספת מבורכת לכל אירוע בעיקר באירועים כמו ימי הולדת ובת מצווה. מדובר בפעילות נוספת או אטרקציה אליה אפשר לצאת יחד עם חברים ובני משפחה, ומדובר בפעילות שתפתיע את כל האורחים. פעילות כזאת תהפוך את המסיבה שלכם להרבה יותר כיפית ובלתי נשכחת.

כי גם לילדה שלכם מגיע ליהנות – גם לילדה שלכם מגיע להנות ביום של כיף. לכן יש לפנות אל מומחים בחדרי בריחה שיבצעו את כל ההכנות הדרושות עבור הפעילות הכיפית ביותר עבור בת מצווה. את בחרו מומחים שיכולים לספק לכם חוויה איכותית בלבד שמתאימה לגילים של המשתתפים במשחק. 

באמצעות בחירה נכונה תוכלו לחגוג עם הילדה שלכם את הגיעה לגיל 12 ולהנות יחד עם כל החברים והמשפחה פעילות כיפית ויוצאת דופן.


Leave a Reply