שוברים לחדר בריחה – מתנה מדליקה לכל גיל!

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה, ובפעם הזו אתם רוצים לחבק ולפנק את האנשים שאתם הכי אוהבים! מבלי להכיר אתכם, כנראה שגם אתם הייתם שמחים לדלג על שלב חיפוש המתנה. תרבות השפע והחומר, לא ממש מקלה אלא דווקא מקשה:

שנה אחר שנה, אתם שוברים את הראש מה להעניק לחברים, להורים ולבני הזוג.

אז רגע לפני שגם אתם בוחרים פעם נוספת במתנה בנאלית, דעו כי אתם יכולים להעניק חוויה: שובר לחדר בריחה!

שוברים לחדר בריחה – לאילו גילאים?

לא משנה אם מדובר על יום הולדת 26 או 62: שוברים לחדרי הבריחה מתאימים לכל אחד ואחת ובכל גיל! אחד היתרונות הבולטים ביותר של חדרי הבריחה, הוא התאמתם לכל שכבות הגיל – מילדים ועד בני הגיל השלישי.

כל חדר בריחה הוא מתנה של 60 דקות: שעה שלמה של אתגר מחשבתי, חידות ואתגרים!

מתנה במחיר נוח לכל כיס!

כשמדובר על האנשים שאתם הכי אוהבים, אתם רוצים להשקיע – וכמה שיותר. חשוב להבין כי ההשקעה לא באה לידי ביטוי אך ורק בערך הכספי של המתנה, אלא במחשבה ובכוונה שלכם. לא אחת, רבים מעניקים מתנות בעלות ערך כספי רב, אך נטולות כל מחשבה, יצירתיות ורגש.

שובר של חדר בריחה כמתנה, משקף את ההשקעה והרצון שלכם לשמח ולהפתיע! מעבר לכך, מדובר על מתנה בעלות כספית נוחה ונגישה לכל אחד ואחת!

מדובר על מתנה שמרחיבה את הלב ושאיננה קורעת את הכיס! תוכלו להעניק אותה לכל הקרובים אליכם: הורים, אחים, חברים טובים, קולגות למקום העבודה, שכנים ועוד…

שוברים לחדר בריחה – מתנה מדליקה לכל גיל!

מתנה שגם אתם בעצמכם נהנים ממנה!

לרוב, כשמעניקים שוברים לחדר בריחה ליום ההולדת, מעניקים שובר זוגי. לעתים, תוכלו גם להעניק שובר מורחב למספר משתתפים רב יותר (בעת שאתם מעניקים את המתנה בשם כמה חברים). המשמעות:

לא רק מי שחוגג את יום ההולדת עתיד ליהנות מהמתנה, אלא גם אתם! חדר הבריחה הוא פעילות חברתית ומגבשת, כאשר החוויה מבוססת בעיקר על הרכב המשתתפים. העניקו שובר במתנה לאדם הקרוב אליכם, ותאמו יחד את חדר הבריחה: 60 דקות של זמן איכות משותף!

והכי חשוב: אתם לא מעניקים חומר, אלא חוויה

המון מתנות מקדשות את החומר – מחולצה, דרך בושם ועד גאדג’ט חדש. לא שמתנות שכאלו לא משמחות, אלא שהן חוזרות על עצמן שנה אחר שנה. כעת, יש לכם הזדמנות להעניק ליקרים לכם מכל מתנה שהיא חוויה!

לחוויות ישנו ערך רב יותר מחומר – הן אלו שנשארות בלב לנצח.

מעוניינים להפתיע את הקרובים אליכם עם שוברי מתנה לחדר בריחה? אנו שמחים להציע לכם שוברים חגיגיים לכל חדרי הבריחה שלנו ב- sherlocked! אנחנו שמחים לחגוג אתכם את ימי ההולדת, אירועי חברה, מסיבות רווקים ורווקות ואת כל האירועים השמחים בחייכם!


Leave a Reply