האם חדרי בריחה מצריכים הכנה מיוחדת?

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

האם חדרי בריחה מצריכים הכנה מיוחדת?

ככל שאתם מתבגרים, קשה לכבוש את סף הריגוש שלכם: ראיתם מקומות, התנסיתם בלא מעט חוויות וגם צפיתם במופעים בעלי שם עולמי. עם זאת, דעו כי תמיד ניתן לרגש אתכם, להפתיע אתכם ולקחת אתכם אל מסע שאתם לא יודעים איך הוא מתחיל ומה הוא מגלם בתוכו.

אטרקציית חדרי הבריחה כבר הספיקה לבסס לעצמה שם עולמי, קהילת חובבים אדירה והמון משתתפים שחוזרים שוב ושוב לחדרים המאתגרים.

אם אתם לקראת התנסות בחדר הבריחה הראשון שלכם, סביר כי גם אתם רוצים להגיע כמה שיותר מוכנים. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם נדרשת הכנה מוקדמת לפני שמגיעים לחדר הבריחה?

חדרי בריחה – מוכנים להיכנס לחוויה יוצאת דופן?

אז רגע לפני – מהם בדיוק חדרי הבריחה? השם יכול לרמוז לכם רבות: מדובר על חדר שעליכם לברוח ממנו. אמנם ברור כשמש כי החדר אינו רודף אחריכם, אלא שזהו השעון שמגביל אתכם בזמן בו תוכלו לשהות בחדר: כ-60 דקות בלבד.

כל חדר בריחה מעוצב בצורה שונה, מבוסס על עלילה אחרת ומגלם בתוכו חידות, רמזים ואתגרים שונים. על מנת להתקדם בתוך החדרים הקטנים שבתוך החדר הגדול, עליכם להשיב על החידות השונות. רק מענה נכון על החידה יאפשר לכם להתקדם הלאה ולהשיג את השעון המתקתק…

האם חדרי בריחה מצריכים הכנה מיוחדת?

3 טיפים חשובים לקראת החדר הראשון שלכם

אמנם אינכם זקוקים להכנה מוקדמת לפני הגעתכם אל חדר הבריחה, אך בהחלט כדאי שתהיו מודעים ל-3 טיפים חשובים שיכולים בהחלט למנף את סיכויי ההצלחה שלכם בחדר:

  • יצירתיות: ישנם חדרים בדרגות קושי שונות. כל עוד אתם עתידים להתנסות בחדר הבריחה הראשון שלכם, יהיה כדאי לבחור בחדר פשוט יחסית בכדי שתוכלו ליהנות ממנו. עם זאת, חשוב לדעת כי הרמזים לא יוצגו בפניכם בצורה של מעטפה עם חידה, אלא שהם מצויים בחלקים שונים בחדר. לכן, השתדלו להיות כמה שיותר יצירתיים.
  • הקשבה: חדרי הבריחה מבוססים על בין 2-10 משתתפים. אחד הדברים החשובים ביותר בחדרי הבריחה הוא להקשיב זה לזה. בעת שלא תהיו קשובים לשותפים שלכם לחדר אתם מאבדים זמן, יכולים לפספס פיצוח משמעותי ואתם בעיקר הופכים את השהות בחדר למסורבלת.
  • שיתוף פעולה: לצד ההקשבה שחיונית מאד להצלחה שלכם, חשוב מאד שגם תעבדו בשיתוף פעולה. בהקשר זה אפשר לדבר על פיזורכם בחדר. אין כל טעם שכולכם תתמקדו על אותו אזור בחדר במטרה לאתר רמזים, אלא שכדאי בהחלט שכל אחד מכם יתמקם על אזור שונה.

רגע לפני הכניסה לחדר: תדרוך מצוות המפעילים

לפני כניסתכם אל חדר הבריחה, תעברו תדרוך בין 10 דקות. את התדרוך יעביר המפעיל שלכם שישאר אתכם בקשר לאורך כל השהות בחדר.

מדובר על תדרוך שהוא בעיקרו בטיחותי, אך גם בתדרוך זה תוכלו לקבל רמזים שונים שיסייעו לכם בהצלחת החדר:

  • אין להפעיל כוח על אלמנטים בחדר
  • אין כל רמזים באזור התקרה
  • שבירת דברים לא תוביל למציאת רמזים

לא מצליחים להתקדם בחדר? אל חשש!

המטרה שלכם ברורה והיא להצליח לצאת מהחדר בתוך 60 דקות. עם זאת, במידה ואתם מוצאים עצמכם מתקשים לאתר רמזים ולפתור חידות, דעו כי אתם לא לבד. צוות המפעילים זמין לכם לאורך כל השהות בחדר, כאשר תוכלו לתקשר איתם LIVE מהחדר.

לכן, במידה ותרצו לקבל רמז, הכוונה או הבהרה – יהיה מי שישיב לכם. בסופו של דבר מדובר על פעילות שאמורה להעניק לכם חוויה שונה ויוצאת דופן, כך שבמידה ואתם אכן מוצאים עצמכם תקועים מספר דקות על חידה אחת, יהיה כדאי לבקש רמז על מנת שתוכלו להתקדם הלאה.


Leave a Reply