יום הולדת לבנים בחדרי בריחה

| by | ללא קטגוריה | 0 comments:

יום הולדת לבנים בחדרי בריחה

אין חגיגה בלי עוגה? אין חגיגה בלי חדר בריחה! יום ההולדת של ילדיכם הוא יום שבו גם אתם חוגגים – את ההורות שלכם, את השמחה הגדולה והאושר שהכניס הילד שלכם לחייכם. אם ישנו אירוע שתרצו לחגוג ובגדול, הרי שהוא יום ההולדת. אז איך חוגגים?

בכל שנה אתם מעסיקים את עצמכם בשאלה הגדולה, ולרוב משיבים עליה בתשובה בנאלית למדי. אז אחרי שחגגתם עם מפעילים ומסיבות ביתיות, הגיע הרגע לחגוג קצת אחרת: יום הולדת לבנים בחדרי בריחה! המון ילדים רוצים לחגוג רק עם החברים הכי טובים – עם הבנים, ולא עם כל החברים לכיתה. ואנחנו? חוגגים איתם!

אנחנו מזמינים אתכם לחגיגת יום הולדת בלתי נשכחת! חדרי הבריחה הפכו ללהיט בכל העולם, וגם בישראל הם הצליחו לסחוף אחריהם בוגרים וילדים כאחד. אז מדוע דווקא יום הולדת לבנים בחדרי בריחה?

יום הולדת לבנים בחדרי בריחה – חוויה בלתי נשכחת!

אם גם אתם שואלים את עצמכם מדוע לחגוג דווקא בחדר בריחה, אתם שואלים את השאלה הנכונה. אם צריך לאפיין את הילדים של היום בקווים כלליים, הרי שאפשר לאפיין אותם כך:

  • רוב שעות היום הם ישובים במצב סטטי
  • התקשורת שלהם היא בעיקר אל מול מסכים

יום הולדת לבנים בחדרי בריחה מוציא את הילדים מאזור הנוחות, ומכניס אותם לחוויה אדירה! את פעילות יום ההולדת, ניתן למנף לפעילות חינוכית וערכית! במשך 60 דקות, הילדים יהיו פעילים, ויפעילו לא רק את גופם אלא גם ראשם. חדר הבריחה גדוש בחידות מאתגרות, כך שהילדים עתידים להתנסות באתגרים מחשבתיים. 

מעבר לכך, אם גם אתם שמים לב כי הילדים בעיקר מתקשרים עם המחשב, האייפון והאייפד, דעו כי חדרי הבריחה מזמנים להם חוויה אחרת. על מנת להצליח בחדר, הילדים נדרשים לתקשר זה עם זה, לעבוד בשיתוף פעולה, לבטוח בחבריהם ולהוביל מהלכים. תקשורת חברתית-אנושית? היא המפתח להצלחה!

“איך להכין את הילדים לחדר הבריחה?”

הכנות? אין באמת כאלו! חדרי הבריחה לא מצריכים הכנות מקדימות, אלא שכל מה שבאמת צריך זה להגיע עם התרגשות, אנרגיה ושמחה! יום הולדת לבנים בחדרי בריחה מבוסס על פעילות של 60 דקות בחדר בריחה, רבע שעה הדרכה ועוד כשעה בחדר יום הולדת סה”כ כשעתיים ורבע. מהרגע בו הילדים נכנסים לחדר, הם מתמודדים עם שלל הגירויים, הרמזים החבויים והחידות שעליהם לפתור. גם אם הילדים מעולם לא התנסו בחדר בריחה, צפוייה לכם חוויה חברתית מרתקת, מדליקה ומעצימה.

“הבן שלי בן 8. ניתן לחגוג בחדר בריחה?”

בהחלט! יום הולדת לבנים בחדרי בריחה מתאים לילדים מגיל 7 ומעלה. כל עוד מדובר על חגיגות יום הולדת של ילדים החוגגים יום הולדת 7 ועד 12, מדריך מנוסה מטעמינו יכנס עם הבנים לחדר. מעל לגיל 13, אין כל צורך בליווי מבוגר והילדים יכולים לצאת למסע המרתק לגמרי לבד. 

“רגע, אבל מה עם קצת אווירת יום הולדת?”

לא באמת חשבתם שלא נדאג לזה, נכון? כשאנחנו מתחייבים על יום הולדת בלתי נשכח, אנו מקיימים! כל מה שאתם צריכים הוא להגיע עם המון מצב רוח – אנחנו נדאג לכל השאר! לכבוד יום הולדתו של ילדיכם שגדל בשנה, נקשט את המתחם שלנו ונהפוך אותו להכי צבעוני ושמח! בנוסף, נדאג גם לדברים הבאים:

  • פינת תה וקפה
  • חטיפים שילדים אוהבים
  • מגשי פיצה ועוד…

יום הולדת יש רק פעם אחת בשנה, ואם אפשר לחגוג אותו עם חדר בריחה, למה שלא בעצם? תנו לילדיכם להזמין את חבריו הטובים. יחד, הם יצאו למשימה מרתקת, מסקרנת, מאתגרת ומדליקה! אנו נשמח לייעץ לכם ולספר לכם על הדילים המיוחדים שלנו לימי ההולדת. מזל טוב!


Leave a Reply